KONST / Litografier / Färglitografi 12213482
nr 1221 3482
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Bromma Kyrka. Signerad, numrerad 358/700. Motivet: 33x41 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:20:58
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand