KONST / Litografier / Färglitografi 10447066
nr 1044 7066
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), 105/150, Stadshuset, motivet: 32x40
Kondition: fuktskador
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
måndag 20 juni 2016
kl 18:24:15
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand