Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 10201433



*

nr 1020 1433


Färglitografi

3 st, Gunnar Larsson


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 februari 2016
kl 18:44:43


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
20/2 01:04:56 1      300 kr
22/2 17:28:34 2      200 kr
22/2 17:28:34 1      250 kr (Budbetjänt)
22/2 18:08:26 2      300 kr
22/2 18:08:26 1      300 kr (Budbetjänt)
22/2 18:32:20 3      350 kr
22/2 18:35:13 2      400 kr
22/2 18:36:28 3      500 kr
22/2 18:39:21 2      500 kr
22/2 18:39:21 3      500 kr (Budbetjänt)
22/2 18:39:42 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr