ART / Lithographs / Litograph in colors 12757499
nr 1275 7499
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Gunnar Larson (b. 1925). Fiskare med nät, 185/260. Signed, dated -52. Subject: 45x71,
LITOGRAPH IN COLORS, Gunnar Larson (f. 1925), Fiskare med nät, 185/260. Signerad, daterad -52. Motivet: 45x71 cm
Gunnar Larson, Swedish artist born 1925.
Withdrawn
Monday September 16 2019
at 20:59:09