KONST / Litografier / Färglitografi 17309209
nr 1730 9209
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Havsörnar. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x56
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 19:19:34
13/10 18:41:57
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz