KONST / Litografier / Färglitografi 7405001
nr 740 5001
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi , Gunnar Brusewitz (1924-2004), 80/300, signerad, motivets mått: 30x39
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 februari 2012
kl 18:13:06
100 kr
200 kr
300 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz