KONST / Litografier / Färglitografi 10123531
nr 1012 3531
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, 2 st. Gunnar Brusewitz (1924-2004), Lappland / Skåne, 131/350, signerade, motivet: 29x38
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:38:58
18/1 19:33:59
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz