KONST / Litografier / Färglitografi 13581627
nr 1358 1627
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Skärgårdsromantik på Dalarö". Signerad, numrerad 194/290, bladets mått: 28x42 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:37:29
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann