KONST / Litografier / Färglitografi 13914153

nr 1391 4153

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 241/290. Bladets mått: 42x60, yttermått inklusive ram: 67x82 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:57:14

16/4 06:22:19 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann