KONST / Litografier / Färglitografi 7383347
nr 738 3347
Färglitografi
Gunilla Bergström, 167/300, signerad Gunilla Bergström, motivets mått: 45x35
Utrop:
500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:18:05
300 kr
150 kr
350 kr
400 kr
450 kr
6
700 kr
7
800 kr
7
900 kr
8
1.300 kr
8
1.600 kr
9
2.000 kr