KONST / Litografier / Färglitografi 9703324
*
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2015
kl 20:13:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 09:29:50
1
100 kr
13/7 20:07:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/7 09:29:50 | 1 | 100 kr |
| 13/7 20:07:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



