KONST / Litografier / Färglitografi 14965208
nr 1496 5208
Färglitografi
Gram. Signerad, numrerad 20/350, daterad -75. Färglitografi, bildmått: 47x48, yttermått inklusive ram: 76x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:07:35
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr