KONST / Litografier / Färglitografi 9985094
nr 998 5094
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), onumrerad, 42x28
Utrop:
500 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:09:57
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner