KONST / Litografier / Färglitografi 16338179
nr 1633 8179
Gösta Linderholm
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 186/200, daterad -91, båt. Färglitografi. Bladets mått: 73x56 cm, yttermått inklusive ram: 81x64 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 11:42:19)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 20:24:10
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gösta Linderholm
Läs mer om Gösta Linderholm