KONST / Litografier / Färglitografi 14177080
nr 1417 7080
Färglitografi
Gösta Gustafson, "Norrström". Signerad, färglitografi, numrerad 22/275, daterad 1989, ca 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:56:56
5/9 13:19:23