ART / Lithographs / Litograph in colors 7954550
nr 795 4550
Gordon Macfie
(1919-1971)
Gordon Macfie (1919-1971), 46/260, subject size: 30x52,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Gordon Macfie (1919-1971), 46/260, motivets mått: 30x52
300
SEK 100
Monday December 3 2012
at 17:37:43
28/11 22:24:26