KONST / Litografier / Färglitografi 14098086

nr 1409 8086

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 233/360. Motivet: 47x31cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:20:30

1/8 13:52:35 1      Vinnande bud
1/8 18:36:57 1      justering av budtak

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne