KONST / Litografier / Färglitografi 8692191
nr 869 2191
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Göran Folcker (1920-2000), signerad. 1982, 174/ 260, motivet: 38x29
Kondition: oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 19:56:07
12/1 04:00:13
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker