KONST / Litografier / Färglitografi 13914497

nr 1391 4497

Gittan Jönsson

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, Gittan Jönsson (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 242/370, daterad 81. Motivet: 52x40, yttermått inklusive ram: 71x56 cm

Gittan Jönsson, svensk bildkonstnär född 1948 i Helsingborg.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:32:58

Gittan Jönsson

Läs mer om Gittan Jönsson