KONST / Litografier / Färglitografi 16846091
nr 1684 6091
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 108/260. Färglitografi, bildmått: 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2025
kl 18:38:09
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe