KONST / Litografier / Färglitografi 14099056

nr 1409 9056

Georges Braque

(1882-1963), Frankrike

Färglitografi, Efter. Signerad, numrerad 257/295, oramat löst blad. Bladets mått: 59x75 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:44:03

Georges Braque

Läs mer om Georges Braque