KONST / Litografier / Färglitografi 16449242
nr 1644 9242
Fritz Axel From
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad EA, daterad -64. Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm
Fritz Axel From, född 1925, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:09:24
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Fritz Axel From
Läs mer om Fritz Axel From