KONST / Litografier / Färglitografi 10526057
nr 1052 6057
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Franco Costa (f. 1934), 3/70, signerad, bladets mått: 82x73
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 19:13:39
150 kr