ART / Lithographs / Litograph in colors 12544001
nr 1254 4001
Fernand Léger
(1881-1955), Frankrike
Fernand Léger (1881-1955), France. Flicka med frukt. Signerad i tryckplåt, numbered 70/180. Subject: 47x34 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Flicka med frukt. Signerad i tryckplåt, numrerad 70/180. Motivet: 47x34 cm
Fernand Léger, born 1881, dead 1955, French painter and graphic artist.
4000
SEK 3000
Monday May 13 2019
at 19:54:36
13/5 14:06:26
Fernand Léger
Read more about Fernand Léger