KONST / Litografier / Färglitografi 11007165
nr 1100 7165
Felix Labisse
(1905-1982), Frankrike
Färglitografi, Félix Labisse (1905-1982), 130/175, löst blad, motivet: 61x45
Kondition: slitage
Félix Labisse, fransk konstnär född 1905, död 1982.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:45:42
300 kr
400 kr