KONST / Litografier / Färglitografi 15417238
nr 1541 7238
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/150, ur Normandiesviten, yttermått inklusive ram: 53x76 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:42:43
22/5 18:13:12