KONST / Litografier / Färglitografi 6892149
nr 689 2149
Färglitografi
+ färgetsning + bok, Skrotbilar, numrerade och signerade Ulf Wahlberg
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 mars 2011
kl 19:33:45
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
28 mar
Svenska Grafiker
På tema Svenska Grafiker har vi samlat grafiker som
Läs mer om Svenska Grafiker