KONST / Litografier / Färglitografi 9546453
nr 954 6453
Färglitografi
"Fågelmannen", 79/125, signerad 1987, motivet: 30x27
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 april 2015
kl 19:08:21
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)