ART / Lithographs / Litograph in colors 8368215
nr 836 8215
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Evy Låås (1923-1999), indoor picture, 1976, sheet: 88x116, (oramad, fuktskadad),
Evy Låås (1923-1999), Interiör, 1976, bladets mått: 88x116, (oramad, fuktskadad)
600
SEK 100
Monday July 15 2013
at 19:16:06
15/7 16:29:57