KONST / Litografier / Färglitografi 10256023
nr 1025 6023
Färglitografi
Eva Genberg, fåglar, 67/200, signerad, motivet: 40x47
Utrop:
400 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:14:59
100 kr
250 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
6
1.000 kr
7
1.200 kr
8
1.500 kr
9
9
14 mar