KONST / Litografier / Färglitografi 12167501
*
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2018
kl 19:54:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:11:04
1
300 kr
12/11 13:19:47
2
Vinnande bud
12/11 18:56:40
1
400 kr
12/11 18:56:40
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/11 18:11:04 | 1 | 300 kr |
| 12/11 13:19:47 | 2 | Vinnande bud |
| 12/11 18:56:40 | 1 | 400 kr |
| 12/11 18:56:40 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



