KONST / Litografier / Färglitografi 12916050
nr 1291 6050
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 67/110. Motivet: 81x61 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:35:23
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr