KONST / Litografier / Färglitografi 13474552
nr 1347 4552
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Magiker. Signerad, numrerad 3/210. Motivet: 65x46 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:52:45
100 kr
150 kr
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr