ART / Lithographs / Litograph in colors 10974173
nr 1097 4173
LITOGRAPH IN COLORS
Erik Olson, 1/84x360, sheet: 49x64,
Erik Olson, 1/84x360, bladets mått: 49x64
600
SEK 500
Monday Mars 20 2017
at 19:41:16
450 kr
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik