KONST / Litografier / Färglitografi 13316522
nr 1331 6522
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 103/105, daterad -78. Oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:33:01
1/6 19:28:01