KONST / Litografier / Färglitografi 14456020

nr 1445 6020

Elisabeth Jansson

(f. 1951), Sverige

Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 52/290. Färglitografi, bildmått: 27x21, yttermått inklusive ram: 48x41 cm

Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:18:57

Elisabeth Jansson

Läs mer om Elisabeth Jansson