KONST / Litografier / Färglitografi 14834159
nr 1483 4159
Färglitografi
Elisabeth Hellman, Sverige. "Handduk". Signerad, numrerad 4/190, Färglitografi, bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:17:56
21/8 16:52:29