KONST / Litografier / Färglitografi 4946492

nr 494 6492

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Kungliga borgen, Ladugårdsgärdet, Stockholm. Signerad, numrerad 186/300, 38 x 40

måndag 5 november 2007
kl 17:45:23