KONST / Litografier / Färglitografi 12113136
nr 1211 3136
Färglitografi
Elin Källman (f. 1977) Signerad, numrerad 171/190. Motivet: 33x25,5 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:59:57
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
22 okt