KONST / Litografier / Färglitografi 16292129
nr 1629 2129
Elba Damast
(1944-2005), Venezuela
Komposition. Signerad, numrerad 1/25, daterad -86. Färglitografi. Bladets mått: 66x101 cm, yttermått inklusive ram: 74x110 cm
Elba Damast, bildkonstnär född 1944, död 2005.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:09:50
16/6 22:58:54
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer