KONST / Litografier / Färglitografi 16417116
nr 1641 7116
Färglitografi
efter Pablo Picasso, ej signerad, H Deschamps Lith. Färglitografi, bildmått: 56x46 cm, yttermått inklusive ram: 82x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:18:20
8/9 14:21:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor