KONST / Litografier / Färglitografi 17515179
nr 1751 5179
Färglitografi
efter G Braque, ej signerad, numrerad 33/100. Färglitografi, bildmått: 67x29 cm, yttermått inklusive ram: 78x44
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:16:06
14/12 13:06:06
Färglitografi
nr 1751 5179
Färglitografi
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 15 december 2025 |
| 14/12 13:06:06 | 1 | Vinnande bud |