ART / Lithographs / Litograph in colors 8737013
nr 873 7013
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Dan Nygård (b. 1943), 80/ 125, sheet: 94 x 62,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Dan Nygård (f. 1943), 80/ 125, bladets mått: 94 x 62
Dan Nygård, born 1943, Swedish painter.
600
SEK 100
Monday February 3 2014
at 18:48:09
1/2 16:49:47