KONST / Litografier / Färglitografi 14114349
nr 1411 4349
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 103/250, daterad -96. Bildmått: 30x42, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:01:18
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Corneille
Läs mer om Corneille