KONST / Litografier / Färglitografi 15207288
nr 1520 7288
Corneille
(1922-2010), Belgien
Modell. Signerad, numrerad 191/199, daterad -83. Färglitografi, bildmått: 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:31:01
2/2 19:47:03
500 kr
5/2 21:41:54
Corneille
Läs mer om Corneille