KONST / Litografier / Färglitografi 13778137
nr 1377 8137
Claes Folcker
(1940-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 179/360. Motivet: 57x74cm, yttermått inklusive ram: 65x83cm
Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:18:03
100 kr
150 kr
Claes Folcker
Läs mer om Claes Folcker