KONST / Litografier / Färglitografi 12113051
nr 1211 3051
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 293/295. Motivet: 48x57 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:43:41
15/10 17:02:53
22 okt
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm