KONST / Litografier / Färglitografi 14953242

nr 1495 3242

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

3 st, Stockholmsmotiv. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 63x68-67x77 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 20:19:18

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm