KONST / Litografier / Färglitografi 14717147
nr 1471 7147
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 16/250. Färglitografi, bildmått: 33x42, yttermått inklusive ram: 58x58 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:46:21
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm