KONST / Litografier / Färglitografi 14943248

nr 1494 3248

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, 2 st, Signerade, Östermalmshallen/Stockholm, yttermått inklusive ram: 77x66-79x62 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 19:32:42

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm